BiDot 1.0.7 (Android)

BiDot

BiDot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BiDot benzersiz bir atmosfer sunan keyifli bir refleks oyunudur ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

BiDot bugüne kadar oynadığınız en ilginç ve en orijinal beceri oyunlarından biri olmaya aday! Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyundaki temel amaç ekrandaki topları renklerine göre belirtilen tarafta toplamak.

Oyunun grafiklerine baktığınızda son derece basit bir yapı üzerine kurulduğunu görmek mümkün. Fakat bu durum kesinlikle tarz meselesi ve oyuna ayrı bir hava kattığını itiraf etmem gerekiyor. Zaten reflekslere dayalı zor bir oyun olduğu için karmaşık grafik modellemeleri kullanılsaydı oyun keyfi düşebilirdi. Yapımcılar bu yüzden daha sade ve minimal bir grafik tasarımına yer vermiş.

Oyundaki temel amacımız renkli topları ait oldukları yerde biriktirmek. Karışık bir halde verilen topları ekranın ortasındaki çubuğun boşluk noktasını kullanarak filtreliyoruz. Kırmızı toplar kırmızı tarafa, mavi toplar da mavi tarafa. Görev basitmiş gibi görünse de oyun giderek hızlanıyor.

Son derece başarılı ve keyifli bir oyun olarak niteleyebileceğim BiDot reflekslerine güvenen herkes tarafından keyifle oynanabilir.

YORUMLAR