Bonecrusher

Bonecrusher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bonecrusher, Ketchapp'ın oyunlarını aratmayacak zorlukta bir beceri oyunu.

Bonecrusher, Ketchapp’ın sinir bozucu oyunlarını aratan bir yapım. Odaklanma, dikkat, sabır ve harika refleksler isteyen oyun tereddütte kalmayı kaldırmıyor. En ufak dikkat dağınıklığında veya yanlış dokunmada sil baştan başlıyorsunuz.

Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyun görsel kalitesi olarak beklentilerinizi karşılayamayabilir ancak refleks oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle oynamalısınız. Özellikle vaktin geçmek bilmediği durumlarda açıp oynanabilecek çok zevkli bir oyun.

Oyunda kemiklerinin alınmasından şikayetçi kafataslarını kontrol ediyorsunuz. Sağdan soldan düşen kemikleri toplayarak puan kazanıyorsunuz ve sizden toplanması istenen kemik sayısına ulaştığınızda sonraki bölüme geçiyorsunuz. Bölümler hareketli platformlardan kaçarak geçiyor. Ucunda kazıklar olan uzun bloklar sizi ezip geriye kalan tek şeyinizi paramparça yapmak için varlar. Onlardan kurtulmak için kemiğin göründüğü noktaya dokunuyorsunuz. Kontrol sistemi basit ancak platformlar çok hızlı açılıp kapandıklarından seri olmanız gerekiyor.

YORUMLAR