Borjiko's Adventure

Borjiko's Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir üçlü eşleme oyunudur.

Borjiko's Adventure, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleme oyunudur. Elbette şu anda mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok üçlü eşleme oyunu var ve neden bunu oynayayım diye düşünüyor olabilirsiniz.

Borjiko's Adventure'u diğer üçlü eşleme oyunlarından ayıran çok önemli bir özelliği var o da sanatsal çizimlere sahip olması. Genellikle oyunların grafikleri için ya hoş tasarlanmış ya da çok sade diyoruz fakat Borjiko's Adventure tüm bu sıfatları aşıyor.

Borjiko's Adventure, karakterinden oyun ekranının tasarlanmasına, en ince detayına ve çizgisine kadar düşünülüp tasarlanmış bir oyun. Ekran görüntülerine baktığınzda zaten ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Oyunu benzer üçlü eşleme oyunlarından ayıran bir diğer özelliği de yemek temalı olması. Elbette yemek temalı pek çok üçlü eşleme oyunu var fakat burada her bölümde bir amacınız var, o da size verilen yemek için gerekli malzemeleri toplamak.

Örneğin ilk bölümü İtalya'da oynuyorsunuz ve İtalya'nın simgesi haline gelmiş yemekleri yapmaya çalışıyorsunuz. İlk bölümün ilk levelinde margarita pizza yapmaya çalışıyorsunuz ve bunun için domates, peynir ve hamur üçlüsünü toplamanız gerekiyor. Gerekli malzemeleri topladığınızda bir sonraki levele geçiyorsunuz. İtalya bittiğinde ise sırada Fransa var. Böylece dünya yemeklerini yapma fırsatı yakalıyorsunuz.

Bununla birlikte oyundaki üçlü eşleme elementlerinin altıgen olarak tasarlanmış olması da daha rahat ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Böylece malzemeleri istediğiniz yönde toplayıp aynı noktada bile birleştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR