Break Bricks 1.4 (Android)

Break Bricks

1.4
Break Bricks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atari üzerinde oynadığımız tuğla kırma oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken başarılı bir yapım.

Atari üzerinde oynadığımız tuğla kırma oyunlarının başarılı bir mobil uyarlaması olan Break Bricks oyunu tüm Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Etkileyici grafik ve animasyonlarla donatılmış olan oyun biraz daha zor ve zevkli bir hale getirilmiş. Fakat bu zorluk kesinlikle sıkıntı yaratacak türden değil, aksine eğlence faktörünü artıracak şekilde kullanılmış.

Break Bricks ya da diğer bilinen adıyla Tuğlaları Kırma oyunu eskiden alıştığımız dinamikleri aynen sunuyor. Ekranın altında bir platform ve yukarıda kırılmayı bekleyen renki tuğlalar... Her şey olması gerektiği gibi bırakılmış fakat keyif faktörünü artıracak detaylar da es geçilmemiş.

Oyunda basit ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek dokunmatik kontrollere yer verilmiş. Hassasiyetin önemli bir yere sahip olduğu oyunda karşılaştığımız bu kontroller görevlerini gayet iyi yerine getiriyor. 150'den fazla bölüme yer verilen oyunda tahmin ettiğiniz gibi ilk bölümler sonraki bölümlere göre daha kolay bir yapıda sunuluyor.

Aşamalı ve sonsuz olmak üzere iki farklı oyun modu sunan Break Bricks her yaştan oyunsever tarafından keyifle oynanabilir.

YORUMLAR