CamCard (Android)

CamCard

CamCard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CamCard uygulaması Android cihazlarınızda iş ağınız için kullanabileceğiniz bir dijital kartvizit uygulamasıdır.

Eskiden birlikte çalışacağınız insanlara kartvizit vermek uzun vadede iyi referans anlamına geliyordu. Bu da beraberinde birçok sorunu beraberinde getiriyordu. Teknoloji gelişti, rehberler akıllı telefonların içine girdi. Hal böyle olunca kartvizitin az önce söylediğim en önemli sorunlarından kaybolma ihtimalini ortadan kaldırmış oldu.

CamCard, profesyonel iş ağınızda bulunan insanları tek bir platformda toplayan dijital kartvizit uygulaması. Baskı halinde bulunan kartvizitlerin fotoğrafını çektiğimizde uygulama içerisindeki profilimize ekliyor ve çevremizdeki insanlarla iletişim kurmamızı sağlıyor. Oldukça başarılı bir uygulama olmasının yanı sıra, iş ağımızı profesyonelce oluşturulmuş bir platformda kontrol etmemizin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerimizde kullanabileceğimiz CamCard'ın özellikleri ise oldukça kullanışlı:

Dağınıklığı Önleme: Kaybolma ihtimali olan kartvizitleri kolay ve çabuk bir şekilde uygulamaya entegre etme.

Sadece İş İçin İletişim Kurma: Yaptığınız işin özel hayatınızdan bağımsız olması gerekiyor. Bu her iş için geçerlidir. Sadece iş için kullanacağınız bu uygulamada arama yapmak, mesaj göndermek ve harita üzerinden şirket bulmak oldukça kolay hale gelmiş. 

Şirketlerden Haberdar Olma: CamCard ile çalışma ihtimalinizin bulunduğu bir şirketle ilgili tüm haberleri takip edebiliyoruz. İyi bir anlaşma yapmak için doğru zamanı kovalamanın güzel bir yolu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Uygulamanın diğer göze çarpan özellikleri ise: 

  • E-posta, sosyal ağ ya da QR kod ile kolay bir şekilde kartvizit paylaşma,
  • Kişileri her türlü akıllı telefon veya tabletlerle senkronize edilebilme,
  • Görüntü veya not eklediğinizde takibini yapmanız için hatırlatıcılar..

CamCard, iş ağınızı daha iyi kontrol edebilmeniz için, akıllı telefon veya tabletinizde mutlaka olması gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Bir kereye mahsus ücretli olduğunu da söyleyeyim. Denemenizi mutlaka öneriyorum.

NOT: Uygulamanın boyutu, versiyonu ve sistem gereksinimi cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR