Can't Talk

Can't Talk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Can't Talk uygulaması ile SMS, çağrı ve uygulama bildirimlerini otomatik olarak yanıtlayabiliyorsunuz.

Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz Can't Talk uygulamasıyla, müsait olmadığınız zamanlarda gelen SMS ve çağrıları otomatik olarak yanıtlayabilirsiniz.

Okulda, toplantıda veya buna benzer durumlarda telefonunuza gelen SMS ve çağrılara otomatik yanıt vererek sizin için sekreterlik yapan Can't Talk, hangi uygulamalardan gelen bildirimlerin yanıtlanacağını da seçme imkanı tanıyor. Kişilere göre de otomatik yanıt özelliği atayabileceğiniz uygulamada, verilecek yanıtları dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Can't Talk uygulamasında SMS, çağrı veya uygulamalardan gelecek bildirimler için otomatik yanıtlama özelliğini aktifleştirebiliyorsunuz. Örneğin; sadece telefonunuz çaldığında belirlediğiniz bir yanıtın verilmesini sağlayabilir, SMS ve uygulamalar için herhangi bir eylem yapılmamasını sağlayabilirsiniz. Şimdilik Beta aşamasında olan Can't Talk uygulamasının zamanla daha da iyiye gideceğini düşünüyorum. Eğer sizin de bu tarz bir otomatik yanıt uygulamasına ihtiyacınız varsa, Can't Talk uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • SMS, çağrı ve uygulama bildirimlerini otomatik yanıtlama
  • Hangi uygulamaların otomatik yanıtlanacağını seçme
  • Otomatik yanıt gönderilecek kişileri seçme
  • Otomatik yanıtı kişiselleştirme

YORUMLAR