Capital

Capital
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Capital dergisinin Android uygulamasıyla her ay yayınlanan yeni sayılara mobil cihazlarınızdan ulaşabiliyorsunuz.

Capital dergisi uzun yıllardır basılı olarak iş hayatına dahil olanlar, profesyoneller ve şirketler dünyasını takip edenler tarafından beğeniyle okunuyor. Ancak artık basılı dergiler yerine dijital ortamda varolan dergilerin daha tercih edilebilir olmaları da firmaları bu yola itmiş durumda. Android akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanan Capital uygulaması, dergiyi kolayca Android cihazlarımıza getiriyor ve sektörel gelişmelerden haberdar olmamızı sağlıyor.

Hem sade bir arayüze sahip olan hem de iyi bir okunurlukla birlikte gelen uygulama, temel olarak tabletlerde daha iyi bir okunma imkanı sunsa da, telefon kullanıcılarının da bu konuda çok bir sıkıntı yaşayacaklarını sanmıyorum.

Aylık olarak sunulan yeni sayılar sayesinde tam bir özet şeklinde en son gelişmelere ulaşma imkanı mevcutken, aynı zamanda sunulan özel dosya konuları ile merak edilen konular hakkında bilgi edinmek mümkün hale geliyor. Özel olan ve her sene yenilenen sayıları kısaca listelemek gerekirse;

  • Capital500
  • Türkiye'nin en beğenilen şirketleri
  • Sosyal sorumluluk liderleri
  • En güçlü 30 kadın
  • Türkiye'nin en güçlü iş insanları
  • Diğer özel konular

Uygulamada yeni sayıları indirmek için internet bağlantısı gerekli olsa da daha sonra bu sayıları okumak istediğinizde bağlantınız olmadan da okumaya başlayabiliyorsunuz. İş dünyasını sıkı bir şekilde takip etmek isteyenlere önerebileceğim uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR