Chess By Post Free 3.2.1 (Android)

Chess By Post Free

Chess By Post Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess By Post Free, Android cihazınızda yapay zeka yerine gerçek kişilerle satranç oynamanıza izin veriyor.

Chess By Post Free, Android telefon ve tabletinizde Facebook arkadaşlarınıza veya dünya genelinde oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir satranç oyunu ve çapraz platform desteği sayesinde tüm cihazlarınızda oyununuzu sürdürebiliyorsunuz.

Online tabanlı satranç oyunu gerek görselleriyle gerekse de özellikleriyle benzerlerinden farklılık gösteriyor. Karşınıza yapay zeka yerine gerçek bir satranç oyuncusu alabiliyor ve tıpkı gerçekteki gibi oyunununuzu sürdürüyorsunuz. Rakibinizle oyun esnasında sohbet edebiliyor, rakibiniz yeni bir hamle yaptığında anlık bildirim alabiliyorsunuz. Yani karşınızda fazla düşünen bir oyuncu varsa oyunu sürekli açık tutmak durumunda değilsiniz.

Çok iyi bir satranç oyuncusu iseniz Chess By Post’un size özel bir seçeneği de var. Dilerseniz karşınıza birden fazla rakip alabiliyor ve hepsiyle eş zamanlı olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunda istatistik bölümüne de yer verilmiş. Her oyuncunun kaç maç oynadığı, kaçını kazandığı kaçını kaybettiği profilinde yazıyor. Böylelikle karşınıza dişinize göre bir rakip almış oluyorsunuz.

YORUMLAR