Chrooma

Chrooma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chrooma rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil bulmaca oyunudur

Chrooma eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir zeka oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Chrooma'da temel olarak renk birleştirme üzerine kurulu bir oyun yapısı mevcut. Oyundaki temel amacımız aynı renge sahip topları birbirleriyle birleştirmek. Oyunun başlarında bu iş kolay olsa da oyunda ilerledikçe işler karmaşıklaşıyor ve zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Oyunda dikkat etmemiz gereken nokta parmağımızı hareket ettirdiğimizde bütün topların aynı anda hareket etmesi. Bu nedenle hamlelerimizi dikkatli bir şekilde hesaplamamız gerekiyor. Ayrıca oyun içerisinde geçitler ve kapılar gibi çeşitli öğeler de bulunuyor ve bölümü geçmek için bu öğelerden yararlanmamız gerekiyor.

Chrooma tek parmağınızla rahatça oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda herhangi bir reklam yer almamakta. Oyunda her bölümdeki performansınız ölçülüyor ve size 3 yıldız üzerinden bir puan veriliyor. Her bölümde 3 yıldız alırsanız bir sonraki bölüm paketinin kilidini açabiliyorsunuz. Eğer bir bölümü geçmekte zorlanırsanız 10 Facebook arkadaşınıza oyun daveti gönderdiğinizde sonraki bölümlerin kilidini açabiliyorsunuz.

YORUMLAR