Cinderella Free Fall

Cinderella Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cinderella Free Fall, külkedisi Cinderalla ile çıkacağınız macerada tüm bölümlerdeki elmasları eşleştirerek hepsini teker teker geçmeniz gereken bir oyun.

Cinderella Free Fall, Disney'in popüler oyunları olan Frozen Free Fall ve Maleficent Free Fall'un geliştiricileri tarafından hazırlanan eğlenceli, bağımlılık yapan ve ücretsiz bir Android eşleştirme oyunu. Hem bulmaca hem de eşleştirme oyun kategorileri altında yer alan pek çok oyun olmasına rağmen, bu oyunlar arasından sadece bazıları öne çıkmayı başarabiliyor. Cinderella Free Fall henüz çok yeni olmasına rağmen kalitesi ile bir adım öne çıkmayı başardı bile diyebilirim.

Gerek grafik kalitesi gerekse oynanış ve oyun yapısı ile rakiplerinden daha iyi ve güzel bir oyun olan Cinderella Free Fall, Disney'in en popüler oyunlarından bir tanesi olmaya aday.

Eğer daha önce üçlü eşleştirme oyunu oynadıysanız oyunun genel olarak nasıl oynayacağınız biliyorsunuz demektir. Fakat bilmiyorsanız da bir kaç kere oynayarak hemen çözebiliyorsunuz. Yüzlerce bölümden oluşan oyunda, her bölümde oyun alanı içerisindeki farklı renkteki elmaslar içerisinde aynı renklileri yan yana getirerek eşleştirmeye çalışmanız gerekiyor. Yan yana geldiklerinde patlayarak yok olan elmaslar puan kazanmanızı ve bölümü geçmenizi sağlıyor. Eşleştirdiğiniz aynı renkli elmas sayısı bir kerede ne kadar yüksek olursa, sizin için o kadar iyi. Çünkü elmas sayısı arttıkça, patlamaların ve diğer efektlerin de şiddeti artıyor.

Bu oyunun diğer benzer oyunlardan en büyük farkı ise güzelliği ile dillere destan olan külkedisi Sindirella'nın macerası olması. Bu tür oyunlarda genelde bir hikaye olmaz fakat bu oyunda oyunun kendisine ait bir hikayesi bulunuyor ve bölümleri eçtikçe hikaye ile birlikte ilerliyorsunuz. Kısaca siz de Sindirella'nın macerasına dahil oluyorsunuz.

Üçlü eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanların kesinlikle denemesini önerdiğim Cinderella Free Fall oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR