City Car Parking 3D 1.9.4 (Android)

City Car Parking 3D

City Car Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Car Parking 3D'de aracımızı belirtilen alanlara park etmeye çalışıyoruz.

City Car Parking 3D, Android platformu için geliştirilmiş bir araba park etme oyunu olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız aracımızı belirtilen yerlere park etmek.

Söz konusu görevi yerine getirebilmek için ekran üzerinde bulunan pedalları ve direksiyonu kullanmamız gerekiyor. Kontrollere alışması biraz zaman alıyor. Özellikle daha önce herhangi bir araba park etme oyunu oynamadıysanız ilk seferde biraz bocalayabilirsiniz. Neyse ki birkaç dakika sonra kontrollere kolayca uyum sağlayabiliyoruz.

Oyunda 150 farklı bölüm bulunuyor ve bunların hepsi kendilerine özgü parkurlara sahip. Kolaydan zora doğru ilerleyen bu görevler oyuncuların park etme yeteneklerini sonuna kadar sınıyorlar.

Oyunda görev yapan grafikleri ortalamalarda kalıyorlar. Dış tasarım iyi olsa da aracın içine geçince tasarımda bazı problemler göze çarpıyor. Yine de birkaç güncelleme girişimi ile düzeltilebilecek şeyler. Araç park etme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız City Car Parking 3D'ye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR