City Traffic Driving

City Traffic Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Traffic Driving, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gerçekçi, heyecanlı ve eğlenceli bir araba simülasyonu.

City Traffic Driving, en lüks arabalara binip şehirde yanlaya yanlaya gezebileceğiniz hem görsel kalitesi yüksek hem de oynanışı oldukça eğlenceli bir Android araba sürme simülasyonu. Araba sürmek isteyen fakat henüz yaşı gereği ehliyeti olmayanlar için güzel bir araba sürme deneyimi sunan bu oyunda 3 boyutlu grafikler bulunuyor.

Diğer araba oyunlarının aksine bu oyunda tüm trafik kurallarına uymanız gerekiyor. Ayrıca kaza yapmamak için iyi bir sürücü olmanız gerekiyor. Şehirde araba turu atacağınız oyun grafikleri sayesinde kendi kategorisindeki çoğu rakibinden de bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Oyunu ücretsiz olarak indirip Android telefon ve tabletlerinize kurduktan sonra hemen araba sürmeye başlayabiliyorsunuz. Arabanın kontrollerini ekran üzerinden sağlıyorsunuz. Fakat burada hemen altını çizmem gerekiyor. Çünkü arabaların kontrolleri gerçekten çok rahat ve arabayı kullanıyorken çok rahat edeceğinizi dsüşünüyorum. Gaz, fren, vites ve direksiyon ekranlarının sağ ve sol altlarında yer alıyor. Eğer daha önce bu tür bir araba oyunu oynamadıysanız, sadece ilk başladığınızda bir kaç dakikalık zorlanma ya da alışma dönemi geçirebilirsiniz. Sonrasında arabayı oldukça rahat kullanacağınızı düşünüyorum.

Araba oyunları oynamaktan keyif alan Android mobil cihaz kullanıcılarına kesinlikle önerdiğim bu oyunda araba sürme keyfini üst noktalarda yaşayacaksınız.