Clashem

Clashem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clashem, Android cihazlarınızda harika vakit geçirebileceğiniz bir video savaşı uygulamasıdır.

Clashem, dünyaca ünlü bir markanın önderliğinde ortaya çıkan harika bir video uygulaması. Kendi deyimiyle "video savaşı" özelliğiyle dikkat çeken uygulamada, çektiğiniz 5 saniyelik videoları platforma yüklüyor ve başkaları tarafından gönderilen videoların karşısına çıkıyorsunuz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz Clashem'e dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Clashem uygulamasıyla ilk karşılaştığımda oldukça yaratıcı bir fikir olduğunu düşündüm. Başlangıçta sadece 5 saniyelik videoların birbiriyle kapışması olarak algılayabilirsiniz ama biraz incelediğinizde kendinizi fazlasıyla eğlenceli bir dünyanın içinde buluyorsunuz. 5 saniyelik bir video çekiyor ve yüklüyorsunuz, bununla kalmıyor başkalarının yüklediği videoları keşfediyorsunuz, izlediğiniz görüntülerden en iyileri seçiyorsunuz ve internette viral olarak içeriklerin dolaşıma girmesine katkıda bulunuyorsunuz. Videoların aynı anda oynaması biraz hoşuma gitmedi ama genel anlamda Clashem'de iyi vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. Herhangi bir etiket veya kategoriye hapsolmadan dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Ayrıca, sevdiğiniz videoları favorilere ekleyip kaydedebileceğinizi de unutmayalım.

Araç kullanan sevimli hayvanlardan, birbirinden ilginç hareketler yapan insanlara rastlayabileceğiniz Clashem'i ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece başarılı bulduğum bu uygulamayı kullanmanızı mutlaka öneririm.