CM GameBooster

CM GameBooster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CM GameBooster uygulaması sayesinde Android cihazlarınızın oyun performansını arttırabiliyorsunuz.

CM GameBooster uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde en yüksek performansla oyunlar oynamak isteyenlerin tercih etmeleri gereken ücretsiz oyun hızlandırıcı uygulamalar arasında yer alıyor. Oldukça basit kullanımı ve otomatik oyun tespiti gibi özellikleri sayesinde kullanımınız esnasında herhangi bir sorun yaşamadan tüm oyunları telefonunuzun donanımının müsaade edeceği hızlardan en iyi şekilde oynayabiliyorsunuz.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, açık olduğu süre boyunca mobil cihazınızın hafızasının her daim temiz kaldığından emin olmak. Böylece her defasında uygulamaya geçerek RAM temizliği yapmanıza gerek kalmıyor ve otomatik bir şekilde daima en yüksek performansı koruduğunuzdan emin olabiliyorsunuz.

Oynamak istediğiniz oyunların açılışını yüzde 30’a kadar hızlandırabilen ve oyun süresince de takılmalara yahut FPS düşüklüklerine izin vermeyen uygulama, böylelikle telefonunuz bir oyunu tam sınırda açabiliyorsa bu sınırı biraz daha aşağı çekerek akıcı bir deneyim elde etmenize izin veriyor.

Oyunlardan çıktıktan sonra çıktığınız oyunların hafızada artık bırakmamasını da sağlayabilen CM GameBooster, böylelikle diğer uygulamalarınızın da en performanslı şekilde çalışmasına destek oluyor. Dolayısıyla sadece oyunlar için değil, oyun dışı uygulamalar için de kullanışlı araçlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Daha az arkaplanda çalışan uygulamanın batarya dayanma süresine de katkısı olacağını es geçmemek lazım. Android cihazınızın arkaplanında çalışan uygulamaların otomatik ve hızlı bir şekilde sonlandırılmaları, gün bitiminde çok daha fazla şarjınızın kalmasına yardımcı olacaktır.

YORUMLAR