Coloround

Coloround
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coloround, daireyi döndürerek renkli topları yakalamaya çalıştığınız beceri gerektiren bir Android oyunu.

Coloround, basit görsellere ve oynanışa sahip olmasına rağmen kısa sürede bağımlılık yaratan ilginç beceri oyunlarından biri. Android’de ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyunda bizim isteğimizle dönen renkli bir daire ve ekranın farklı noktalarından çıkan renkli toplar var. Amacımız aynı renkli top ve daireyi bir araya getirmek.

Android telefon ve tabletimize ücretsiz olarak indirebildiğimiz ufak boyutlu beceri oyununda bölüm bölüm ilerliyoruz. İlk bölümde dairemiz sadece iki renkten oluşuyor ve daireye gelen toplarımızı aynı hız ve güzergahta gidiyor. Birkaç bölüm sonra çok basit dediğimiz oyun insanı çıldırtmaya başlıyor. Dairenin rengarenk olması yetmiyormuş gibi birkaç topu aynı anda yakalamamız gerekiyor ve toplar aniden kafalarına göre yön değiştiriyorlar.

Oyunun kontrol sistemi ise tahmin edeceğiniz üzere son derece basit. Toplar farklı noktalardan daireye otomatik olarak geldiğinden biz sadece birkaç parçadan oluşan daireyi kontrol ediyoruz. Dairemizi döndürmek için ekran yatay konumda kaydırma hareketini kullanıyoruz ki alıştırma bölümünde bu gösteriliyor.

Şu ana kadar oynadığım en değişik renkli top eşleştirme oyunu olan Coloround, ücretsiz olarak geliyor lakin oyun ortasında olmasa da menülerde reklamlar bizleri karşılıyor.