ConnecToo

ConnecToo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ConnecToo, her yaştan oyunseverin ilgisini çekebilecek bir bulmaca oyunu.

ConnecToo, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun her yaştan oyunsevere hitap ediyor ve eğlenceli bir deneyim vaat ediyor.

Oyundaki temel amacımız aynı tasarıma sahip olan objeleri birleştirmek. Fakat bu noktada dikkat etmemiz gereken bir kural var o da birleşim çizgilerinin asla birbirleriyle kesişmemesi. Bu yüzden objeleri birleştirirken çok iyi düşünmemiz ve gerekirse alternatif yollar bulmamız gerekiyor. ConnecToo'da 260'dan fazla bölüm yer alıyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu bölümler kolaydan başlıyor ve git gide zorlaşıyor. İlk bölümlerde birleştirmemiz gereken obje sayısı azken bu sayı giderek artıyor ve bölüm tasarımları karmaşıklaşıyor.

Oyunda objeleri birleştirmek için son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Sadece parmağımızı sürükleyerek benzer objeleri birleştirebiliyoruz.

ConnecToo'da Facebook desteği sunuluyor. Bu özellik sayesinde hesabımızla giriş yaparak arkadaşlarımızı oyuna davet edebiliriz. Bu sayede kendi aramızda eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturabiliriz.

Açıkçası bölüm çeşitliliği, güzel ayarlanmış zorluk seviyesi ve her yaşa hitap eden yapısıyla ConnecToo mutlaka denenmesi gereken bulmaca oyunları arasında yer alıyor.

YORUMLAR