Coolors 2.0.1 (Android)

Coolors

Coolors
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coolors, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden kendinize özel renk paletleri oluşturarak tüm renklerin kodunu görebileceğiniz yararlı bir iOS uygulaması.

Coolors, özellikleri grafikerlerin iPhone ve iPad'leri üzerinde kendi renk seçimlerini yaparak renk paletleri oluşturmalarını ve tüm renklerin kodlarını görebilmelerini sağlayabildikleri yararlı bir iOS renk seçimi uygulaması.

400.000'den fazla kullanıcıya sahip olan Coolors uygulaması aslında son derece basit ve sade bir uygulama. Fakat renk ve renk seçimleri ile ilgili çalışna ya da işi olan kişiler, bu uygulama sayesinde işlerini çok daha kolay gerçekleştirebiliyor.

Özellikle internet sitesi tasarımı yaparken oldukça işe yarayan uygulama, tek bir tuş ile renk şemaları hazırlamanızı sağlıyor. Hazırlayacağınız renk şemasına istediğiniz renkleri ekleyebiliyorsunuz. Örneğin seçmekte zorlandığınız bir renk olduğunu düşünelim. Bu rengin bir kaç alt ve üst tonları ile birlikte aynı palet üzerine koyduğunuzda sizin için seçim yapmak çok daha kolay hale gelecektir diye düşünüyorum.

Oldukça hızlı çalışan uygulama üzerinde yapacağınız renk seçim ve belirleme işlemleri saniyeler hatta saliseler içinde tamamlanıyor.

İstediğiniz rengi ya da renk tonlarını bulduğunuzda hemen telefonunuza farklı formatlarda kaydetme imkanınız bulunuyor. Aynı şekilde arkadaşlarınıza ya da çalıştığınız kişilere de e-posta ile gönderebilmeniz mümkün.

Uygulama ücretli olduğu için kullanabilmek için satın almanız gerekiyor. Eğer bu tür bir uygulama ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız satın almanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR