Crazy Belts 1.4.2 (Android)

Crazy Belts

Crazy Belts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Havaalanında karışan çılgın bavulları renklerine göre ayırmanız ve yerine ulaştırmanız gerekli.

Crazy Belts, ücretsiz olarak sunulmuş başarılı bir bulmaca oyunu. Android platformunda oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Havaalanında yolculara ait bavullar bir şekilde yollarını kaybediyor ve sahipsiz kalıyorlar. Kaybolan bu bavulları düzenleme görevi ise size kalıyor. Uçak kalkmadan kaybolan o bavulların yolculara ulaşması gerek. Oldukça eğlenceli bir iş olan bavul düzenleme görevini yaparak puan topluyorsunuz ve 50'den fazla enteresan bölümü geçmeye çalışıyorsunuz.

Mavi ve yeşil renkte olan bavulları uygun kısma ulaştırmanız gerekiyor. Ama bu iş düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Bavulların borulara ulaşmak için geldiği yolda çeşitli engeller bulunuyor ve sizin bu engelleri kısa bir süre içerisinde temizlemeniz gerekli. Aksi taktirde bavullar yanlış yerlere gidebilir. Tabii bu durumda da oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Oyundaki engeller dışında renk uyumuna da çok dikkat etmelisiniz. Mesela mavi bavulu yeşil bölüme asla atmamalısınız. Havaalanı zaten karışmışken bir de sizin renk uyumuna karşı çıkmanız hiç hoş olmaz.

Londra ve Pekin başta olmak üzere toplam 5 ülkede geçen bu bavul maceranızın sonunda mutlu edecek tebrik mesajları sizi bekliyor. Tabii oyunu haklarınızı bitirmeden başarıyla bitirebilirseniz.