Crossy Road 1.0.0 (Android)

Crossy Road

Crossy Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossy Road'da heyecan dolu bir mobil oyundur

Crossy Road ilginç ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan bir mobil beceri oyunu. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Crossy Road ilk olarak iOS işletim sistemi için yayınlanmıştı ve oyun severlerin büyük beğenisini kazanmıştı. Aradan kısa bir süre geçmesinin ardından oyun Android cihazlar için de yayınlandı ve oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Crossy Road'da temel olarak sevimli kahramanların karşıdan karşıya geçmesine yardımcı oluyoruz. Fakat bu işi gerçekleştirmek için yoğun trafikte yol alan araçların arasından sıyrılmamız, tren yollarının üzerinden trene denk gelmeden geçmemiz ve nehirlerin üzerindeki kütüklerin üzerinden zıplayarak karşı tarafa geçmemiz gerekiyor. Oyunun sonu yok, ne kadar çok karşıdan karşıya geçerseniz oyunda o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz ve puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırarak tatlı bir rekabet başaltabiliyorsunuz. 

Crossy Road'da oyunda ilerledikçe 50 farklı retro tarzda sevimli kahramanı kurtarabiliyor ve bu kahramanlarla oynayabiliyoruz. Oldukça renkii grafiklere sahip olan Crossy Road'un grafikleri hafiften Minecraft havasında hazırlanmış. Kolay ve rahatça oynayabileceğiniz Crossy Road her yaştan oyuncuya hitap ediyor.