Cubiscape 1.57 (Android)

Cubiscape

Cubiscape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubiscape, Android işletim sistemli mobil cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz bir tür bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Cubiscape, oldukça sade hazırlanmış ve hırsla oynayacağınız bir bulmaca oyunudur.

Zeka ve beceri unsurlarını bir arada barındıran Cubiscape mobil oyunu, gerek oynanış açısından akıcı olması gerekse de basit kurallarla hazırlanmış olması yönüyle öne çıkıyor. Grafiklerin de oyundan beklentilere cevap verebilecek kapasitede.

Cubiscape oyununda kullanıcılar bir küplerden oluşturulan bir platform üzerinde topu yeşil renk ile işaretlenen hedefe ulaştırmaya çalışıyor. Ancak hedef küpe ulaşırken bazı engellerle de başa çıkmak durumundasınız. Hareketli ve sabit küpler sizi hedefe ulaşmaktan alıkoymaya çalışırken güzergahınızı belirlemede zekanızı, hızlı hareket etme konusunda ise becerinizi konuşturacaksınız.

60 ücretsiz bölümün rastgele olarak verildiği oyunda kolayca bir oyuncu olabilirsiniz ancak usta olmanız o kadar kolay olmayacaktır. Ayrıca oyunun reklam içermemesi de akıcılığın bozulmaması açısından oldukça önemli bir detay. Cubiscape mobil oyununu Play Store’dan ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

YORUMLAR