Cublast 1.4.5 (Android)

Cublast

Cublast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cublast, Android cihazınızı sürekli eğerek oynayabileceğiniz son derece zevkli bir beceri oyunu.

Cublast, Android telefon ve tabletinizde eğme ve dokunma kombinasyonlarıyla oynayabileceğiniz, kafa boşaltmak veya zaman öldürmek için harika bir oyun ve de ücretsiz olarak geliyor.

Cihazı eğme durumunuza göre şekillenen bir platform üzerindeki renkli topu kontrolünüz altına alarak hedef noktaya ulaştırmanız gereken bir beceri oyunu olan Cublast, iki öğrenci tarafından geliştirilmiş ancak şimdiye kadar oynadığım en zevkli ve sonunu merak ettiğim beceri oyunu diyebilirim.

Göze batmayan hoş görseller ve oyun hızına göre ayarlanmış müzikler eşliğinde oynadığınız oyunda seviye atlayarak ilerliyorsunuz ve ilk bölüm tahmin edeceğiniz üzere alıştırma bölümü. Toplam 10 bölümden oluşan alıştırma kısmı yani ilk aşama, oyunun kontrol sistemine alışmamız, oyunu tanımamız için hazırlanmış olsa da bu kısmı atlayamıyor ve tüm bölümleri üç yıldızla yani kusursuz olarak tamamlamanız gerekiyor. Neyse ki bölümler çok uzun zaman harcatacak kadar zor değil. Alıştırmayı geçtikten sonra diğer bölümün kilidini açılıyor. İkinci aşamada oyun zorluğunu hissettirmeye başlıyor. Son final aşamasında da oldukça zorlu bölümlerle karşılaşıyorsunuz.

Oyunun oynanışından bahsedecek olursam, cihazı eğme yönünüze doğru hareket eden bir platform üzerinde duran pembe renkli bir topu kontrol ediyorsunuz. Amacınız hedef nokta olarak gösterilen çukura topu yerleştirmek. Bunu yapmak kulağa oldukça basit gelse de hem platformun hareketli yapıda olmasından, hem de platformlar arasında engeller olduğundan işaretlenen yer çok uzakta olmasa dahi varmanız zorlaşıyor. Bunun üzerine bir de süre sınırı biniyor. Evet, renkli topu deliğe oturtmak başlı başlına bir sorunken bunu bir de zamanında yapmanız gerekiyor.

Sinirlerimizi fazla yıpratmadan eğlenmemizi sağlayan nadir beceri oyunlarından Cublast'i Android cihazınıza kesinlikle indirmenizi öneririm.