Death Point 1.0.5 (Android)

Death Point

Death Point
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Point, üstten bakmalı bir kamerayla sizlere gerçek bir gizlilik oyunu zevki sunan ve Android üzerinde oynanabilen yapımlardan bir tanesidir.

Death Point, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir gizlilik oyunudur. 

Andiks isimli oyun geliştirme stüdyosunun ellerinden çıkan Death Point, mobil platformlara uygun şekilde iki sanal joystick ile yönlendirilen bir oyun. Her türlü ekrana göre başarılı şekilde ayarlanan joystickler, iyi tepki süreleri ve rahat kullanımlarıyla sizlere gerçek bir mobil deneyimi sunmayı başarıyor. 

Temel oynanış mekanikleriyse tepeden bakma-gizlilik oyunlarıyla neredeyse birebir aynı. Amacımız bize verilen askeri görevleri tamamlamak ve bunu yaparken de hiç aksiyona girmeden bölümü bir baştan bir başa kadar geçmek. Bittabi böylesine bir temada iyi bölüm tasarımlarının ve karşımızda çok iyi düşmanların olması da kaçınılmaz. 

Ücretli olmasına karşın çok iyi bir hikaye, oynanış ve grafik sunmayı başaran Death Point, çıkış fiyatını dahi hak eden ve oldukça başarılı inceleme puanları da almayı başaran oyunlardan bir tanesi olarak dikkatleri çekiyor. 

YORUMLAR