Death Speed:Vice City

Death Speed:Vice City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Speed:Vice City heyecan dolu bir yarış oyunudur

Death Speed:Vice City, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve sizi heyecan dolu araba yarışı maceralarına dahil eden bir yarış oyunudur.

Death Speed:Vice City'de bütün olaylar suç ve kötülük ile sarılmış bir yerde başlıyor. Bu çürümüş şehirde gidişatı değiştirebilmek ve çürümüşlükten kurtulabilmek için kahramanımız yarış arabasına atlamalı ve rakiplerini alt ederek birinci olmalıdır. Fakat bu iş sanıldığı kadar kolay olmayacaktır; çünkü bu yarışlarda kural yoktur ve her türlü pislik serbesttir. Nitro gibi eklentiler aracımızı uçururken rakiplerimize karşı kendimizi savunabilmek için aracımızı ateşli silahlarla kuşatmalı ve hayatta kalabilmek için biz vurulmadan önce rakiplerimizi vurmalıyız.

Death Speed:Vice City hem aksiyonu hem de yarışı ve yüksek hız duygusunu birleştiren oyun yapısı ile öne çıkıyor. Oyunun 3 boyutlu grafikleri tatmin edici seviyede. Oyunda yarışırken birçok farklı engel önümüze çıkmakta: mayınlar, barikatlar, yıkılmış köprüler ve uçurumlar. Bu nedenle oyunda her an tetikte olmalı ve beklenmedik sürprizlere karşı hazırlıklı olmalıyız.

Oyunda standart ateşli silahların yanında roketler gibi değişik seçeneklere de sahibiz. Death Speed:Vice City'de ilerledikçe aracımızı geliştirebilmemize imkan verilmekte. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız Death Speed:Vice City'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR