DooFly 1.2.8 (Android)

DooFly

DooFly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz bir oyun ile çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız DooFly hem yerli hem de Türkçe dil destekleyen bir örnek.

Türk yapımı bir Android oyunu olan DooFly, çocuklara hitap eden sevimli bir beceri oyunu. Uçma hayali üzerinde kurgulanmış olan bu oyunda sevimli bir karakter balon içerisinden yüksekliklere doğru bir yolculuk yapıyor ve bunu yaparken youlndaki paraları toplayıp engellere çarpmaması gerekiyor. Basit başlayan oyuna sonradan tuzaklar ve hareket eden canavarlar da ekleniyor ama başlangıç safhalarındaki sakinlik oyun mekaniklerini daha iyi öğrenmenizi sağlıyor.

Oyun kontrollerini öğrenmek oldukça kolay. Dokunmatik ekranın özelliğinden faydalanan DooFly ile parmağınızı ekranda tutup sürüklediğiniz yerlere karakterinizi götürüyorsunuz. 37 farklı bölüm ile artarak ilerleyen bir heyecan ve zorluk seviyesi sizi bekliyor olacak. Daha fazla puan toplamak için veya düşmanlarınızı alt etmek için birçok yardımcı araç ve teçhizat da size yardımcı olacaktır. Puan tabanlı bir oyun olduğunu belirtmekte de fayda var. Daha fazla puan için eski bölümleri oynamak ve rekor yapmak isteyebilirsiniz.

Aslında son derece yalın bir oyun olan DooFly eğlenceli olmayı da başarıyor. Türk yapımı bir mobil oyun olarak Yusuf Tamince tarafından hazırlanan DooFly ücretsiz olarak oynanabiliyor. Uygulama içi satın alma seçeneklerinin bulunduğunu da hatırlatmakta fayda görüyoruz.

YORUMLAR