DrawPath 1.0.5 (Android)

DrawPath

DrawPath
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DrawPath ile Android cihazlarınızda renkli kutucukları birbiriyle birleştirerek online rakiplerinize karşı puan kazanabiliyorsunuz.

DrawPath oyunu, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar arasında yer alıyor ve sosyal bir puzzle oyunu olarak adlandırmamızın yanlış olmayacağını düşünüyorum. Performanslı, sorunsuz ve akıcı bir şekilde oynanabilen oyunun temel yapısı ilk bakışta biraz zorlayıcı gibi görünse de bir kaç denemenin ardından rakiplerinize karşı oldukça güçlü bir hale gelebiliyorsunuz.

Oyun ücretsiz olarak sunuluyor ve temel amacımız birbiri ile aynı renge sahip olan kutucukları birleştirmek. Bu kutucukları birleştirirken hepsinin birbirinin yanında yahut çaprazında olması gerekiyor. Oyunu anlık olarak gerçek kişilere karşı oynuyorsunuz ve her oynayışınızda 10 hamlelik bir hakkınız var. 10 hamlenin ardından ortaya çıkan sonuç üzerinde rakibiniz 10 hamle yapıyor ve bu durum bir taraf 3 el sonunda üstünlüğü kazanana kadar devam ediyor.

Tabii ki bu kapışmalar ne işe yarayacak diye merak ediyor olabilirsiniz. Oyunda sahip olduğumuz markalar bulunuyor ve bu markaları kazandıkça arttırıyor, kaybettikçe azaltıyoruz. Her oyunun bir giriş bedeli olduğu için kazanan taraf ortada toplanan markaları alarak daha fazla markayla yoluna devam ediyor.

DrawPath’ta yer alan bu markaları dilerseniz gerçek parayla satın alabiliyor, dilerseniz de reklamları izleyerek ücretsiz bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Oyunda yer alan diğer gerçek kişilerle oyun esnasında sohbet etme şansınız da mevcut ve böylece biraz daha sosyal yapı kazanan bir oyun haline geldiğini söyleyebilirim.

Renkli kutucukları ne kadar uzun bir şekilde birleştirirseniz o kadar çok puan kazandığınız oyun, internet bağlantısı gerektiriyor ve 3G yahut WiFi üzerinden oynanabiliyor. Yeni bir puzzle oyunu arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR