Favori Basketbol 3D

Favori Basketbol 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Favori Basketbol 3D, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit oynanışa sahip eğlenceli bir basketbol oyunudur.

Favori Basketbol 3D, basit tarzda oyunlara meraklı kullanıcıların beğeneceği bir basketbol oyunu. İçerisinde hiçbir karmaşıklık bulundurmayan oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Kolay oynanışı sayesinde pek çok oyuncunun hoşuna gidecek Favori Basketball 3D, özellikle çocukların hoş vakit geçirmesi için geliştirilmiş.

Basketbol oyunları her zaman zevkli bir oynanışa sahiptir. Gerek eğlenceli yapısı gerekse farklı seçenekleri içinde barındırmasıyla dikkat çeken bu oyunlar, atış hissini en iyi şekilde yaşatmak için geliştirilirler. Favori Basketbol 3D'de çok fazla ayrıntıya girmeden boş zamanlarınızı eğlenerek geçirmenize olanak tanıyor. Grafiklerin bu denli basit bir oyun için yeterince iyi olduğunu söyleyebilirim. 2 farklı seçeneğimiz var. Serbest atış veya üçlük atma bölümlerinden birini seçerek oynayabiliyoruz. Atış sırasında dilediğiniz taktirde zıplayabiliyorsunuz. Bir bölümden sıkıldığınızda diğerine kolaylıkla geçebilirsiniz. Ayrıca oyunun arkaplan desenini değiştirebileceğinizi de söylemeliyim. Ayarlar kısmına gelerek istediğiniz bir deseni seçebilirsiniz. Bunların yanında atış hızınızı değiştirme imkanına da sahipsiniz.

Özellikleri:

  • Serbest Atış veya Üçlük Atma
  • Arka plan desenini değiştirebilme
  • Atış hızı ayarlama
  • Zıplama

Basit tarzda oyunlara meraklıysanız Favori Basketbol 3D'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Boş vaktini değerlendirmek için alternatif arayanlara ilaç gibi gelecektir.

YORUMLAR