Fiends 1.0 (Android)

Fiends

1.0
Fiends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fiends (Böcüler), Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Fiends, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sevimli canavarların ve zorlu görevlerin yer aldığı oyunda işiniz çok zor.

Fiends, bir zamanlar herkesi deli eden aa oyunu tarzında oynanışı bulunan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. El ve göz koordinasyonunu üst seviyede tutan oyunda zorlu görevlerini yerine getirecek ve sevimlü düşmanları ortadan kaldıracaksınız. Bağımlılık yapıcı bir kurgusu bulunan oyunda sahip olduğuun iğneleri ortada duran canavarın vücuduna isabet ettirmeli ve bu işi yaparken de daha önce attığınız iğnelere isabet ettirmemelisiniz. Binlerce bölüm arasından dilediğiniz bölümü oynayabilir ve aksiyon dolu oyunun içerisindeki yerinizi alabilirsiniz. Eşsiz bir meydan okumaya sahip oyunda zorlu görevleri yerine getirdikçe puanlar kazanacak ve liderlik koltuğuna oturacaksınız. Sınırları bu oyunla zorlayacaksınız.

Oyunun Özellikleri;

  • 6 farklı canavar
  • Bağımlılık yapıcı oyun
  • Zorlu 2000 bölüm

Fiends oyununu Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.