FIFA Soccer: Prime Stars

FIFA Soccer: Prime Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIFA Soccer: Prime Stars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunudur

FIFA Soccer: Prime Stars eğer futbol sporunu her yönüyle seviyorsanız ve taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil menajerlik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunu olan FIFA Soccer: Prime Stars, FIFA 16'yı geliştirmiş olan Electronic Arts'ın mobil cihazlar için yayınlamış olduğu ilk menajerlik oyunu. FIFA Soccer: Prime Stars'da dünyanın en yoğun ilgi gören 5 büyük futbol ligine yer veriliyor. İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya ve Fransa liglerinin yer aldığı FIFA Soccer: Prime Stars'da oyuncular bu ligler altında top koşturan takımlardan birini seçebiliyorlar. Gerçek takımlara yer veren oyunda yine gerçek oyuncular ve yıldızlar karşımıza çıkmakta.

FIFA Soccer: Prime Stars'da temel amacımız kontrolünü üstlendiğimiz takımın sürekli formda kalmasını ve kendini geliştirmesini sağlamak, maç stratejilerini belirlemek ve transferleri yöneterek rüya takımımızı oluşturmak. Oyunda oyuncularımızı özel mücadelelere sokabiliyoruz ve yeni yetenekler kazanmasını sağlayabiliyoruz. Bunun yanında düzenli antrenman takvimleri hazırlayabiliyoruz. Maç gününde ise sahaya hangi ilk 11'in çıkacağını, sahada hangi taktiklerin uygulanacağını belirliyoruz.

FIFA Soccer: Prime Stars'da maçları 3 boyutlu olarak seyredebiliyor ve taktiklerinizin nasıl uygulandığını gözlemleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR