Fruit Tart 3.2.3 (Android)

Fruit Tart

Fruit Tart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Tart, turta ve pasta yapma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Fruit Tart, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kek ve pasta yapma oyunu olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyun çocuklara hitap eden bir atmosfere sahip. Hem grafikler hem de oyun yapısı itibariyle minik oyunseverleri hedef kitlesine aldığı anlaşılıyor olsa da pasta yapma oyunlarından hoşlanan tüm oyunseverler tarafından zevkle oynanabilir.

Oyunda birbirinden lezzetli turtalar ve pastalar yapmaya çalışıyoruz. Bunu başarabilmek için tarifleri eksiksiz bir şekilde uygulamamız gerekiyor. Aslına bakarsanız bu oyunun çocuklar için bir nebze de olsa eğitici olduğunu söylemek mümkün. Pasta ve türevlerini yapma aşamalarını bu oyunda birebir görebiliyoruz ve neler yapmamız gerektiğine dair fikrimiz oluyor.

Oyunda süt, yumurta, un ve şekeri karıştırdıktan sonra hamurumuzu fırına veriyoruz. Fırından çıkardıktan sonra da süsleyerek servis ediyoruz. Basit ve eğlenceli görünüyor değil mi? O halde oyunu tamamen ücretsiz olarak indirin ve lezzetli pastalar yapmaya başlayın.