Garbage Truck Simulator 2016

Garbage Truck Simulator 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Garbage Truck Simulator 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Garbage Truck Simulator 2016 oyunculara geniş bir haritada gerçekçi bir şekilde bir çöp kamyonu kullanma imkanı veren bir mobil kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Garbage Truck Simulator 2016'da şehrin çöp temizleme işleriyle görevli bir kahramanı yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız şehirdeki çöpleri toplamak ve bu sayede para kazanarak geçimimizi sağlamak. Oyun boyunca bize verilen görevleri tamamlamak için zamana karşı yarışıyoruz ve şehir trafiğinin içinde geçen zorlu bir mücadeleye atılıyoruz.

Garbage Truck Simulator 2016'da geniş bir oyun haritası mevcut. Oyuncular bu haritada görevleri yaparken hangi yolu izleyeceklerini, hedeflerine nasıl ilerleyeceklerini kendileri belirliyorlar. Oyunda görevleri tamamladıkça ve para kazandıkça yeni çöp kamyonlarını satın alabilmekteyiz.

Garbage Truck Simulator 2016'nın grafiklerinin ortalamanın altında bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Eğer çok yüksek grafik kalitesine sahip bir oyun aramıyorsanız Garbage Truck Simulator 2016 sizi tatmin edebilir.