GoCopter!

GoCopter!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GoCopter! helikopterimizi engellere çarpmadan kontrol etmeye çalıştığımız bir beceri oyunu.

GoCopter!, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, helikopter teması üzerine kurulu bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda tehlikeli parkurlarda ilerlemeye çalışan bir helikopterin kontrolünü ele alıp mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde basit ve sade bir tasarım diline sahip bir arayüz ile karşılaşıyoruz. Açıkçası bu tasarım pek çok oyuncu için fazla basit gelebilir. Fakat birçok beceri oyunu bu şekilde sade ve detaysız tasarımlar kullanıyor.

GoCopter!'da kontrolümüze verilen helikopteri yönetebilmek için ekrana dokunmak yeterli oluyor. Kontrol mekanizması son derece basit olsa da helikopteri engeller arasından geçirmeye çalışırken bir yandan da puanları toplamak zaman zaman zor olabiliyor. Zaten GoCopter!'i beceri oyunu yapan da bu kısım.

Oyundaki yegane amacımız mümkün olduğunca uzağa gitmek ve bu sayede en yüksek puanı kazanmak. Çok fazla bir derinlik olmasa da eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız GoCopter! Sizi bir süre boyunca ekrana kilitleyecektir.

YORUMLAR