GoodGuide

GoodGuide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sağlıklı beslenmek isteyenlerin alışveriş rehberi olan GoodGuide ücretsiz bir uygulama.

Amerika Birleşik Devleti'nde kısa veya uzun vadeli bir yaşam planlıyorsanız yanınızda bulundurmanız gerekenler arasına GoodGuide isimli bu uygulama da girebilir. Amerika'da bulunan marketlere göre tasarlanmış olan bu uygulama ile sağlıklı ürünlere ulaşıp tedarik etmek istediğiniz şeylerin lokasyonlarına kadar bir sürü bilgiyi elde edebilirsiniz. Uygulama ne yazık Türkiye'de çalışmıyor ve Türkçe dil desteğine sahip değil, ancak mağazadan indirirken herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Ürün yelpazesinin içerisinde bucalacağınız her şey 1'den 10'a kadar uzanan bir sağlık puanı alıyor. Dolayıyısyla bilinçli bir tüketim için zararlı gıdadan uzak durmak istiyorsanız GoodGuide işinize yarayabilir. Envanteri içerisinde da şu an 210,000'den fazla ürün mevcut. Bu ürünler gıdadan başlayıp kişisel bakım ürünlerinden ev temiziliği için kullanılan deterjanlara kadar uzanıyor.

Bilinçli bir tüketici olarak Amerika'daki yaşam kalitenizi artırmak istiyorsanız ücretsiz olarak Android telefon veya tabletinize indirebileceğiniz bu uygulama tam size göre.

YORUMLAR