Governor of Poker 2 1.2.32 (Android)

Governor of Poker 2

Governor of Poker 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Governor of Poker 2, tekli oyuncu modunda internet bağlantısına ihtiyaç duymadan ücretsiz olarak oynayabileeğiniz bir Android poker oyunu.

Governor of Poker 2, Android cihazlarında internet yokken bile poker oynamak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen, gelişmiş ve detaylı özellikleri ile eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayan ücretsiz bir Android poker oyunu.

Texas Holdem Poker oynamayı bilmiyorsanız girişte sunulan eğitim ile kolayca öğrendikten sonra oyuna başlayacağınız Governor of Poker 2, tekli oyuncu modunda oynayabileceğiniz bir poker oyunu fakat sade bir kart oyunu olmaktan çok daha öte diyebilirim.

Texas ve kasabalarındaki kovboylara karşı birer birer poker oynayacağınız oyunda başarılı olursanız Texas'ın poker valisi oluyorsunuz. Aslında oyunun başından beri de amacınız bu oluyor fakat acele etmemeniz gerekli.

Bildiğiniz üzere poker her ne kadar oyuncusuna göre değişse de, yine de bir miktar şanslı olmaktan geçiyor. Elinize gelen kartlara göre yapacağınız blöf ya da taktikler ile normalde kazanacağınızdan çok daha fazla veya hiç kazanamayacakken bir çok para kazanabiliyorsunuz.

80 farklı poker oyuncusu ile karşılaşacağınız oyunda 27 adet poker salonu bulunuyor. Ayrıca 19 farklı Texas Holdem Poker şehri de sizi bekliyor.

Oyunun şüphesiz en güzel yanı internet bağlantınız olmadan da oynayabiliyor olmanız. Böylece mobil paketiniz bittiğinde ya da WiFi internet bulamadığınız yerlerde hemen Governor of Poker 2 oyununu oynayabilirsiniz.

Poker severlerin beğenisini kazanan oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip bir an önce poker macerasına başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR