Halfpipe Hero 1.1.0 (Android)

Halfpipe Hero

Halfpipe Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halfpipe Hero oyununda kaykay ile pistlere çıkın ve çeşitli hareketler yaparak puan kazanmaya çalışın.

Kaykay ile çeşitli hareketler yapmak oldukça havalıdır. Fakat tekerlekleri olan bir tahtayı sürmek hiç kolay değil. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Halfpipe Hero ile birlikte sizde kaykay sürebilirsiniz.

Birbirinden farklı karakterlere sahip olan Halfpipe Hero oyununda hareketleri yaparken oldukça dikkatli olmanız lazım. Karakteriniz kaykayın üzerine sabit olmadığı için bazı zorlu hareketlerde yere düşebiliyorlar. Yere düştüğünüzde ise sizi izleyenlere karşı rezil olabilirsiniz. Bu yüzden öncelikle hareketlerin nasıl yapıldığını öğrenin ve öyle piste çıkın.

Halfpipe Hero oyununda kaykayın kontrollerini ekrana dokunarak yapıyorsunuz. Bu dokunmaların şiddetine ve sıklığına göre karakteriniz çeşitli hareketler yapıyor. Yaptığınız hareketlerin zorluğuna göre de puan kazanabilmeniz mümkün.

Boş zamanlarınızda oynayacak eğlenceli bir oyun arıyorsanız Halfpipe Hero’yu indirin ve sahilde kaykay sürme keyfini yaşayın. 16 farklı karakterden birini seçin ve artistik hareketleriniz ile birlikte pistlerde puan toplamaya başlayın.

YORUMLAR