Hap Haber

Hap Haber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hap Haber uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca en gerçekçi ve son haberlere ulaşabiliyorsunuz.

Hap Haber uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en son haberlere daha kolay ve özellikle daha etkili bir şekilde ulaşabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Son dönemlerde gazete sitelerinin kullanıcıları yanıltıcı başlıkları sebebiyle devamlı olarak sıkıntı yaşıyor, çöp içerikler okumak istemiyorsanız Hap Haber'e göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamayı kullandığınızda, çeşitli haber kaynaklarından haberler karşınıza çıkıyorlar ve bu kaynaklarda yer alan tüm haberlerin değil sadece kullanıcıların esas haberlere ulaşmalarını sağlayacak yazıların bilgileri sunulduğu için okurken gündemi takip etmeniz çok daha kolay bir hale geliyor.

Tabii ki manşet haberlerinin yanında sol menüden seçebileceğiniz kategoriler de uygulama içerisinde unutulmamışlar. Böylelikle ilginizi çeken haber kategorilerinde ortaya çıkan gelişmelerden geri kalmıyor ve hepsine bir kaç tıklamayla ulaşabiliyorsunuz.

Kullanıcıların da kendi haberlerini göndermelerine izin veren uygulama, böylece diğer insanları bilgilendirmek istediğiniz bir konu olduğunda bunu sorunsuzca yapmanıza olanak tanıyor. Fakat uygulamaya eklediğiniz haberlerin ilk olarak onaya düştüklerini ve yapımcı tarafından onaylandıktan sonra yayınlandıklarını da belirtmek gerekiyor.

Haberleri okuma ekranının oldukça basit ve sade bir şekilde hazırlanmış olması güzel bir yanı ancak maalesef genellikle tüm haberleri uygulama içerisinde okumak mümkün olmuyor ve haber sitesinin linkini kullanarak o sayfaya geçiş yapmak gerekiyor.

Deneyebileceğiniz yeni ve etkili bir haber okuma uygulaması arıyorsanız Hap Haber'e göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR