Hızlı Düşün!

Hızlı Düşün!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Matematik ve eğlenceyi bir araya getiren bir zeka oyunu olan Hızlı Düşün!, Türk yapımcılardan gelen Türkçe ve İngilizce dil destekli bir oyun deneyimi sunuyor.

Türk yapımı bir zeka oyunu olan Hızlı Düşün! bize Reklam Faresi Jofeng'in mutfağından sunuluyor. Ekibin hazırlamış olduğu ilk Android oyunu olan Hızlı Düşün! isimli bu oyunda amacınız ekranda beliren sayılarla matematiksel işlemler yapmak. Sayılar kümesinin size sunduğu seçeneklerle yapacağınız 4 işlem sonucu sizden istenen bir sonucu elde etmeniz gerekiyor. İşlemi başarıyla tamamlayan oyuncular işlem sonucu elde edilen sayıyı puan hanesine yazılyorlar. İşlemi başarısız yaptığınızda ise sonuçta sizden istenen sayı puanlarınızdan kesilir ve tura deva edersiniz.

Yeni bir girişim içersinde bulunan Reklam Faresi Jofeng ekibinin hazırlamış oldukları bu mütevazi matematik oyunu sadece zaman öldürmek için değil, ekrandan kafasına ayıramayan çocuklarınıza da sunabileceğiniz eğitici bir unsur taşıyor. Animasyon ve zeka oyununu birleştiren bu yapım herkesin sevgilisi olmasa da matematik düşkünü insanlar bu Hızlı Düşün!'de istediklerini bulacaklardır.