Hürriyet Emlak 1.5 (Android)

Hürriyet Emlak

1.5
Hürriyet Emlak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    794

  • ÜRETİCİ

    Hürriyet Gazetecilik

Gayrimenkul araştırması yapıyorsanız, yüzbinlerce ilanın yayınlandığı Hürriyet Emlak uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hürriyet Emlak uygulamasıyla aradığınız gayrimenkule Android cihazlarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konut, arsa, iş yeri gibi ilgilendiğiniz kategorilerdeki tüm gayrimenkulleri detaylı bir şekilde arayabileceğiniz ve ilan sahibine kolayca ulaşabileceğiniz Hürriyet Emlak uygulaması, bu konudaki ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor. Arama sonuçlarını dilediğiniz gibi sıralayabileceğiniz ve filtreleme seçeneklerini kullanabileceğiniz uygulamada, aramalarınızı il ve ilçe seçerek yapabileceğiniz gibi, telefonunuzun GPS özelliğini kullanarak Etrafımda işleviyle bulunduğunuz bölgede de arama yapabiliyorsunuz.

Arama sonuçlarını fiyat, metrekare, ilan tarihi ya da diğer seçeneklere göre sıralayabilmenize imkan veren uygulamada, ilanları e-postayla gönderme ya da sosyal medyada paylaşma gibi seçeneklere de sahip olabilirsiniz. İncelediğiniz ilanın bulunduğu bölgedeki önemli noktalara, yani hastane, okul, alışveriş, ulaşım noktalarını da “Civar Bilgisi” özelliğini kullanarak inceleyebilirsiniz.

Evde, dışarıda ya da herhangi bir yerde, kolayca ilanlara ulaşabileceğiniz Hürriyet Emlak uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR