İkizNokta

İkizNokta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İkizNokta zorlayıcı bir beceri oyunudur

İkizNokta basit bir şekilde oynanabilen; fakat yüksek puan kazanmanın oldukça zor olduğu bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan İkizNokta reflekslerinizi ve ne kadar çabuk karar alabildiğinizi test eden bir oyun. Oyunda temel olarak ekranın altından veya üstünden sırayla ekranın merkezine doğru 2 farklı renkte toplar gönderiliyor. Ekranın tam ortasında da birbirine yapışık olan yine 2 farklı renge sahip top duruyor. Bu toplar altlı üstlü durmakta. Ekrana dokunarak merkezdeki topların konumunu değiştirebiliyoruz. Amacımız ise yularıdan veya aşağıdan gelen topların merkezde kendileriyle aynı renge sahip olan toplarla temas etmesini sağlamak. Toplar çok yavaş bir şekilde merkeze yol almamakta; bu nedenle hızlı karar vererek topların yönünü değiştirmeniz veya sabit bırakmanız gerekiyor.

İkizNokta'da topların yönünü değiştirmek için yapmanız gereken tek şey ekrana dokunmak. Oyunun kontrolleri bu kadar basit olsa da yüksek puan elde etmek için bir hayli sabretmeniz ve tekrar tekrar denemeniz gerekebiliyor.

İkizNokta aslında çok da özgün olan bir oyun değil. Aynı oyun yapısına sahip bu türdeki beceri oyunlarından bir tanesi olan İkizNokta, türe herhangi bir yenilik kazandırmıyor. Eğer tek parmağınızla oynayabileceğiniz zorlayıcı bir oyun oynamak isterseniz İkizNokta'yı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR