illi

illi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

illi mobil cihazlarınızda oynayabileceğinizbir platform oyunudur

illi eğer platform oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir mobil oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan illi'de fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyuna adını veren kahramanımız illi oldukça ilginç yeteneklere sahip olan bir canlı. illi oyunumuzdaki macerasında farklı dünyaları ziyaret ederek ışık kristallerini toplamaya çalışıyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz.

illi basitlik ve eğlence temel alınarak geliştirilmiş bir platform oyunu. illi'yi tek dokunuş ile oynayabilmeniz mümkün. Kahramanımızın özel yeteneği yer çekimi ve fizik kurallarını değiştirebilmek. Bu sayede oyun boyunca karşımıza çıkan engelleri atlatıyoruz ve bulmacaları çözerek yeni dünyaları keşfediyoruz. Oyunda ekrana dokunduğumuzda kahramanımız zıplıyor ve başka bir platforma geçiyor. Bu işi yaparken zamanlama en çok diikkat etmemiz gereken şey.

illi'da her yeni dünyada karşımıza yeni mekanikler, oyun kuralları ve bulmacalar çıkıyor. Ayrıca çeşitli ölümcül tuzakları da atlatmamız gerekiyor. Reflekslerinizi test eden illi her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR