Imperia Online 8.0.18 (Android)
Imperia Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    209

  • Üretici

    Infinity Tower

Imperia Online ile Android cihazlarınızdan kendi imparatorluğunuzu kurun ve düşmanlarınızla savaşın.

Imperia Online, Orta Çağ teması ile hazırlanmış ve bugünlerde 10. yılını kutlayan bir tür MMO oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Imperia Online'da oyuncular imparator olmanın keyfini sürerlerken, bir imparatorun bütün görevlerini üstlenmektedirler. Oyunda ordu kurma, müteffiklikler oluşturma, PvP savaşlara katılma ve ittifak savaşları gibi birçok etkinlik bulunmaktadır. 

Oyunun 10. yıl sürümünde ise birçok yenilik yer almaktadır. Artık uzun süredir beklenen İmparator Henry ile güçlerinizi birleştirebilir ve düşmanlarınıza rekabet başlatabilirsiniz. İyi ekonomi ve güçlü birliklerle yenilmez bir imparatorluk geliştirmenin nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Solo oynayın ya da zafere giden yolda bir araya gelmek için, müttefikler bulun. Etki alanlarınızı yönetmek için, güvenebileceğiniz generaller ve valilerle kraliyet ailesi oluşturun ve genişletin. Strateji becerilerinizi savaşta test edebileceğiniz ve istediğiniz toprakları fethedebileceğiniz, oldukça rekabetçi ve görkemli turnuvalara katılın.

Imperia Online Android Sürümü Detayları

Imperia Online, Android akıllı telefon ve tablet sahibi oyuncuların, özellikle de online oyunlarda kendini diğer rakiplere karşı sınamak isteyenlerin göz atmaları gereken ücretsiz strateji oyunları arasında yer alıyor. İnternet üzerinden oynanması ve diğer oyuncularla hem büyük ittifaklara hem de düşmanlıklara imza atmanıza izin vermesi sayesinde heyecanın her zaman dorukta kalmasına yardımcı olduğunu da söyleyebilirim.

Oyunun dünyası, teknolojinin henüz pek de ileri sayılmadığı ortaçağ sıralarında geçiyor ve bizim elimizde en başta küçük bir köy yer alıyor. Bu köyümüzde yer alan binalarımızı zaman içerisinde geliştirerek ve kendi hanedanlığımızı oluşturarak yavaş yavaş bir krallık haline geliyoruz. Dolayısıyla oyunun başındaki zayıf halimizle ilerleyen zamanlarındaki dev kalemiz arasında oldukça büyük bir fark olduğunu belirtebilirim.

Elbette bu gelişimi sağlamak için hem doğru binaları doğru zamanda yapmalı, hem de stratejinizi doğru şekilde belirleyerek ekonomik olarak rakiplerinizden öne geçerken askeri anlamda geri kalmamalısınız. Oyundaki diğer oyuncuların zaman zaman oldukça acımasız olabilmeleri nedeniyle Imperia Online'da doğru bir imparatorluk dengesi kurmak hiç olmadığı kadar önemli.

Çok sayıda farklı kaynak ve gelişim binası, aynı zamanda çeşitli asker türleri ile hem kendi tahtımızı hem de halkımızın sağlığını güven altına almaya çalışıyoruz. Bu uğurda dilerseniz tek başınıza savaşmaya devam edebiliyor, dilerseniz de diğer krallıklar ile ittifaklar oluşturarak üzerinize gelenleri bertaraf edebiliyorsunuz.

Oyunun temel amacı ise en büyük ittifakın dünyanın büyük kısmına sahip olmasını sağlamak. Böylece egemenliğinizi tüm Imperia Online'a yayabiliyor ve diğerlerinin sizin değerlerinize boyun eğmesini sağlayabiliyorsunuz. Oyunun grafik, ses ve atmosfer öğeleri anlamında da çok başarılı olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

YORUMLAR