Inbox 1.0 (Android)
Inbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,072

  • Üretici

    Google

Inbox by Gmail, Google tarafından Gmail kullanıcıları için geliştiren ve kalabalık e-posta sayfanız içerisinden sizin için önemli olanları tespit ederek okumanızı sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir Android uygulamasıdır.

Google'ın çok sevilen e-posta istemcisi sonunda Inbox ismiyle hem resmi bir kimliğe kavuştu hem de mobil cihazlar için optimize edildi. Google'ın mobil platformda sadece Android cihazlarına tam destek sağlaması uzunca bir süre boyunca insanları ikiye ayırmıştı. Duruma müdahale eden Gmail ekibi üniter bir uygulama hazırlayarak mobil cihazlarda ortak bir kullanım deneyi sunan bir uygulama çıkardı.

Gmail kullanıcılarına mobil cihazlarında daha kaliteli bir deneyim sunan Inbox ile yapacabilecekleriniz masaüstündeki istemciyle eşdeğer bir kalite sunuyor. Bu uygulama sayesinde artık benzer iletileri gruplandırmanız mümkün olduğu için kategori içersindeki kişilerin hepsiyle aynı anda iletişim kurabiliyorsunuz. Önemli e-postalarınızı açmadan görüntülemenizi sağlayan Inbox, hızlıca ulaşmanız gereken e-postalar konusunda hızlı ileti uygulamaları kadar iyi bir performans sağlıyor.

Düzenli bir e-posta trafiğiniz varsa ve yoldayken bu tempoyu kaybetmek istemiyorsanız hatırlatıcılar sayesinde diğer işlerinize de yeterince dikkat verebilirsiniz. Pratik bir seçenek sunan bu hatırlatıcıların sizi uygunsuz bir vakitte yakalaması durumunda tıpkı alarm kurulumları gibi erteleme seçeneğiniz de var.

Mobil cihazlarda arşivinizi gözden geçirmek oldukça zaman alan bir işlem olabileceği için Inbox'un arama seçeneği sizin aradığınız yazışmalara daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Gmail ile senkronize çalışan Inbox, Gmail'in sunmuş olduğu güvenli e-posta hizmetini mobil cihazlarınıza birebir aktararak mobil cihaz kullanıcıları için e-posta kullanım kalitesini belirgin ölçüde artırıyor.

Önemli Not: Uygulamayı kullanabilmeniz için ''[email protected]'' adreisne e-posta göndererek davet istemeniz gerekmektedir. Davet geldiği taktirde uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR