Gmail Gelişmiş Arama ve Filtreleme Seçenekleri

Yazımızda Gmail'in arama özelliğinden nasıl daha etkin bir şekilde yararlanabileceğinizi anlatıyoruz

Gmail Gelişmiş Arama ve Filtreleme Seçenekleri

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere birçoğumuz özel ihtiyaçlarımız için veya iş hayatımızdaki yazışmalar için Gmail'i tercih ediyoruz. Dünyanın en çok kullanılan elektronik posta servislerinden olan Gmail birçok kullanışlı özelliği kullanıcılara sunmakta. Bu kullanışlı özelliklerden bazılarına kolayca erişebiliyoruz. Fakat bazıları diğerleri gibi kolay bir şekilde erişilebilir halde değil.
Gmail arama özelliği aradığınız elektronik postaları kolayca bulmanıza yardımcı olan bir özellik. Eğer Gmail posta kutunuzda yığınla elektronik posta birikmişse bu özellikten faydalanmak bir ihtiyaç haline geliyor. Normalde bulmak için uzun süre harcayacağımız elektronik postaları böylece saniyeler içerisinde bulabiliyoruz.

Biz ise bu yazımızda Gmail'in arama özelliği için çok bilinmeyen komutları paylaşacağız. Bu komutlar Gmail arama seçenekleri içerisinde filtreleme yapmanıza imkan tanıyan komutlar. Bu komuttlar ile içerisinde binlerce elektronik posta barındıran posta kutunuzda aradığınız elektronik postalara çok daha kısa sürede ulaşabileceksiniz.

  1. Gmail Gelişmiş Arama ve Filtreleme Seçenekleri
  2. Gmail Gelişmiş Arama ve Filtreleme Seçeneklerini Nasıl Kullanırız?

YORUMLAR