incicaps

incicaps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

incicaps, en yeni capslere göz atmanıza imkan veren bir mobil uygulamadır

incicaps Türkiye'de mizah konusunda devrim yaratan ve mizahı anlık olarak üretmeyi ve paylaşmayı mümkün kılan caps kültürünü mobil cihazlara taşıyan bir İnci Caps uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bu İnci Caps uygulaması sayesinde İnci kullanıcıları tarafından paylaşılan en güncel capsleri kolayca ve zahmetsizce görüntüleyebiliyorsunuz. Normalde internet tarayıcılarınız üzerinden göz atabileceğiniz capslere incicaps uygulaması üzerinden daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde göz atabilirsiniz. Uygulama ile capsleri takip etmek için tek yapmanız gereken uygulamayı çalıştırmak. Sonrasında tarayıcı adres çubuğuna adres yazma veya yer imlerinden incicaps'i seçme derdi olmadan İnci Caps paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz.

incicaps uygulaması klasik capslerin yanısıra hareketli capslere göz atmanıza da imkan veriyor. Uygulamanın güzel bir yönü ise caps indirme desteği vermesi. Beğendiğiniz capsleri incicaps üzerinden akıllı telefon veya tabletinize indirebilir, dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde beğendiğiniz capsleri yine uygulama içerisinden panpalarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulama Bluetooth, Google Drive, Dropbox, e-posta, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya servisleri üzerinden paylaşım yapmanıza imkan veriyor.

incicaps uygulaması içerisinde capsler ekran hem dikey durumdayken hem de yatay durumdayken kolayca görüntülenebiliyor. Ekranın sol tarafında veya altında capslerin küçük önizlemeleri yer alıyor ve bu önizlemelerin üzerine dokunarak diğer capslere göz atabiliyorsunuz. Uygulamanın üst tarafında ise caps kategorilerine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR