Intro

Intro
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Intro uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kartvizit ve iletişim bilgilerinizi diğerleriyle paylaşabiliyorsunuz.

Intro uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kartvizitlerinizi paylaşmanızı sağlayabilen ücretsiz bir araç olarak çıktı ve about.me tarafından resmi olarak yayınlanmış. Hem kolayca ve hızlı bir şekilde kullanılabilen arayüzü, hem de işlevsel yapısı sayesinde iş dünyasıyla haşır neşir olanların kesinlikle pek çok ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamayı kullandığınızda, telefon numaranızı, e-posta adreslerinizi, kısa bir biyografinizi ve about.me profilinizi karşıdaki kullanıcıya gönderebiliyor, böylelikle size dair tüm bilgilere erişmelerini sağlayabiliyorsunuz. Tabii ki bu bilgileri alan kullanıcıların sizi kendi Android kişi listelerine ekleyebilmek için kullanabilecekleri seçenekler de mevcut. Dilerseniz kartınızı gönderdiğiniz kullanıcıların bu bilgileri direkt olarak kendi Intro uygulamaları içerisinden görmeleri de mümkün.

Aldığınız kartları yönetmek yahut kartınızı gönderdiğiniz kişileri takip etmek de uygulama ile oldukça kolay. Kart değişiminde bulunan kullanıcıların mesajlaşarak iletişime geçmeleri Intro içerisinden de mümkün ve böylelikle başka bir iletişim uygulamasına ihtiyaç duymadan iş ile alakalı konularda müşterileriniz, tedarikçileriniz yahut iş arkadaşlarınızla en hızlı şekilde konuşabiliyorsunuz. Tabii ki bu işlevlerden faydalanabilmek için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor.

Tabii ki kullanıcılar hakkında genel profil bilgisi ve iletişim bilgileri haricinde daha fazla bilgi edinmek isterseniz, onların about.me profillerini ziyaret etmeniz için kullanabileceğiniz bağlantılar da Intro içerisinde mevcut. Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir performans sıkıntısı ya da problem olmadığından dolayı kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR