İstanbul Bilişim

İstanbul Bilişim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teknolojiye dair tüm ürünlere kolayca ulaşabilir, inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

İstanbul Bilişim’in resmi Android uygulamasıyla teknolojik ürünlere daha kolay ulaşabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Metro tarzı arayüzüyle dikkat çeken uygulamada; ürün ara, ürün grupları, kampanyalar, forum, haber gibi kategoriler bulunuyor. Aradığınız ürüne kolayca yönlendiren ürün arama sayfası, ilgili sonuçları listeleyerek sizlere sunuyor. Güncel kampanyalardan da anında haberdar olarak, uygun fiyatlara alışveriş yapabileceğiniz uygulamada teknolojiye dair tüm ürünleri bulabilirsiniz. Bunun yanında, İstanbul Bilişim’in Forum sayfasına da uygulama üzerinden ulaşabiliyor, haber ve blog sitesini de yine uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Sunulan ürünlerin resmi, fiyatları, detaylı açıklamaları ve isimlerini mobil cihazlarınız üzerinden takip edebileceğiniz İstanbul Bilişim uygulamasında üye olduktan ya da giriş yaptıktan sonra saniyeler içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bilgisayar, Telefon, Görüntü & Ses Sistemleri, Ev Elektroniği, Foto Kamera, Kişisel Bakım, Beyaz Eşya & Mutfak kategorilerinde sunulan binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR