Kelime Arama 2.2 (Android)

Kelime Arama

2.2
Kelime Arama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Arama, Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte en sevdiğimiz gazete bulmacalarından olan Kelime Arama oynama fırsatı yakalayacağınız ücretsiz ve eğlenceli bir uygulama.

Kelime Arama, Android marketinde bulunan en eğlenceli ve en gelişmiş Kelime Arama uygulamalarından bir tanesi. Bir çoğumuzun gazetelerin bulmaca sayfalarından veya bulmaca eklerinden aşina olduğu kelime arama bulmacasının Android versiyonu olan bu uygulamada, klasik oyuna bir çok özellik eklenmiştir.

Normalde sınırsız süre ile oynayabildiğimiz bulmaca oyununu, bu uygulama içer zaman karşı oynayarak kendimizi bir yarışın içinde gibi hissedebiliyoruz. Size verilen süre içerisinde olabildiğince çok kelieme bilmeye çalışmalısınız. Klasik oyunda, size verilen belirli sayıdaki kelimeleri bulduktan sonra bulmaca biterdi fakat uygulamada bitmek bilmeyen bir bulmaca bulunuyor. Bitirdiğiniz her aşama için kalan sürenize 5 saniye eklenmektedir. Bu sayede daha çok kelime bulma şansına sahip oluyorsunuz.

Aldığınız puanların yüksekliğine göre, en iyi skorlar tablosuna girebiliyorsunuz. Bu tablo üzerinde arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile kıyasıya bir yarışa girebilirsiniz.

Klasik kelime arama bulmacasına göre en büyük farklı ise, uygulamayı kullanarak istediğiniz kategorileri seçerek oynayabilirsiniz. Yani aramanız gereken kelimeler oyun başlamadan önce seçeceğiniz kategori ile alakalı olacaktır. Bu nednele ilgi duyduğunuz ve aşina olduğunuz kategorilerde daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Kelime Arama oyununu online olarak oynamak isterseniz Google+ hesabınız ile birlikte giriş yapmanız gerekmektedir. En iyiler ve yüksek puana sahip olanlar tablosuna girebilmek için oyunu online oynamanız gerekmektedir.

Gelişmiş grafiklere, şık arayüze ve 6 farklı dil desteğine sahip olan Kelime Arama oyununu, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirdikten sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR