Kelimera

Kelimera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkçe bir kelime oyunu olan Kelimera ile eşleştirme oyunlarının mantığını harflerle uyguluyorsunuz.

Kelime bulmacalarını seviyorsanız yerli bir uygulama olan Kelimera Android cihazınıza renk katacaktır. Scrabble benzeri bir mantığı olan oyunda dizili olan harflerden kelimler oluşturmaya çalışıyorsunuz ma bu iş göründüğü kadar da basit değil. 15 farklı seviyesi olan oyun sizden ciddi bir konsantrasyon talep ediyor. Oyun içi haritasına bezenmiş olan harfleri dikkatle seçip kelimeler oluşturarak puan kazanmanız gerekiyor.

Taşların yerlerini değiştirerek oluşturduğunuz kelimeleri Candy Crush Saga gibi zincirleme reaksiyonlara sokabiliyorsunuz ve oyun içersinde bulunan süper güçler de sınırlı bir kullanıma rağmen kaderinizi değiştirecek kadar etkili olabiliyor. Diyelim ki yanlış bir hamle yaptınız. Geri alma butonu ile durumu kolayca telafi edebiliyorsunuz. Farklı renkte taşlarla oluşturduğunuz kelimeler de size kat kat daha fazla puan kazandıracaktır.

Ücretsiz ve Türkçe olan kelime tabanlı bir bulmaca oyunu arıyorsanız Kelimera sıradışı oynanışıyla beğenizi kazanabilecek güzel bir uygulama. Zorlu bir zeka oyununa hazırlıklı olun.