King of Crabs Cihaza göre değişir (Android)
King of Crabs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yengeçler ile savaşacağız.

King of Crabs ile mobil platformda renkli bir atmosfere giriş yapacağız.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer alan King of Crabs, Robot Squid imzası ile geliştirip yayınlandı. Hayvanlar alemine giriş yapacağımız oyunda bir yengeçi yönetecek ve onunla savaşlara katılacağız. Görsel efektleri bakımından oldukça hoş görünen yapım da rekabette hat safada yer alacak.

3D grafikler ve animasyonlar eşliğinde oynadığımız mobil yapım da zengin bir oynanış alanı da bizleri karşılıyor. Oldukça kolay dokunmatik kontrollere sahip olan oyun da internet bağlantısı gerekiyor. Oyuncular kalıcı internet bağlantısı ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile karşı karşıya geliyor ve eğlence dolu anlar yaşıyorlar.

Beta olarak 100 binden oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım hem eğlenceli hem de rekabetçi oynanışı ile tam sürümde büyü bir patlama yaratacak. Mobil oyuncular tarafından herhangi bir ücret ödenmeden oynanacak olan yapım, renkleri ve grafik açıları bakımından oyuncuların beğenisini kazanacak.

Oyunculara farklı yengeçler sunulacak. Yengeçlerin seviyesi ve renkleri birbirlerine göre farklılıklara sahip olacak. Oyuncular bazen denizin içerisinde bazen de kara da savaşlara katılarak hayatta kalmaya çalışacaklar.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR