Kolay İngilizce 1.9 (Android)

Kolay İngilizce

1.9
Kolay İngilizce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kolay İngilizce, İngilizce öğrenmek veya İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler tarafından Android platformu üzerinde kullanılabilecek en iyi ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

Kolay İngilizce, adından da anlaşıldığı üzere kolay bir şekilde İngilizce öğrenmek veya İngilizce geliştirmek amacıyla kullanabileceğiniz etkili ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulama üzerinde dikkatimi en çok çeken özelliklerden bir tanesi, tüm içeriklerin zorluk seviyesine göre. İngilizce öğrenirken oldukça önemli bir nokta olan seviye, uygulama üzerinde ayarlanarak kullanıcıların kendi seviyelerinde testler çözmesine ve kelime ezberlemesine olanak sağlanmış.

Uygulama ile yapabilecekleriniz:

  • ''Kelime Ezberleme'' ile 3000 adet yeni kelime öğrenebilirsiniz.
  • ''Konu Anlatımı'' ile dilbilgisi çalışabilirsiniz
  • ''Test Çözme'' bölümünde öğrendiklerinizi test etme imkanı bulabilirsiniz
  • Kelimelerin Türkçe ve İngilizcelerinizi alt alta okuyup karşılaştırarak öğrendiklerinizi ''Hikayeler'' ve ''Fıkralar'' ile geliştirebilirsiniz

Diğer basit İngilizce öğrenme uygulamalarının bir çoğunda sadece kelime öğrenmeye yönelik içerik bulunmaktadır. Kolay İngilizce uygulaması sahip olduğu içerikler ve kullanım kolaylığı ile Android cihazlarınızı kullanarak İngilizce öğrenmenize veya geliştirmenize gerçekten yararlı olacak bir uygulamadır. Gün içerisinde ufak molalarınızda veya akşam evinizde otururken İngilizce çalışmak isterseniz, Kolay İngilizce uygulamasına göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR