Korku Hikayeleri 3.9 (Android)

Korku Hikayeleri

3.9
Korku Hikayeleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Korku Hikayeleri, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde korkutucu ve ürkütücü hikayeler okuyabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Eğer kısa ve korku dolu hikayeler oumayı seviyorsanız ve bu işi bulduğunuz boş zamanlarda yapmak istiyorum diyorsanız, Korku Hikayeleri uygulaması tam size göre. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde dilediğiniz zaman ürkütücü kısa hikayeler okuyabilirsiniz.

Uygulamanın içeriği nedeniyle ufak yaştaki çocukların kullanmamasını öneriyorum. Sade bir arayüze sahip olan uygulama üzerindeki hikayeler arasında gezinti yaparak hoşunuza gideni seçip okuyabilirsiniz. Hem ilginç hem de korkunç hikayeleri okurken karanlıkta ve yalnız olmamanızı öneririm.

Bir çok farklı hikaye arasından kendi hoşunuza gidecek olanları bularak ister iş yerinde molalarda isterseniz yolculuklarda okuyabilirsiniz. Kitap okumayı sevenlere ve özellikle korkunç yada gerilimli hikayelere ilgisi olanlara bu uygulamayı kullanmalarını tavsiye ederim.  Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR